حوله تبلیغاتی

#حوله_تبلیغاتی #تبلیغ#لوگو#آرم#چاپ#بافت#هدایا#هدیه ـتبلیغاتی #برق_لامع

۴ دلیل مهم برای استفاده از حوله های سفارشی به عنوان هدیه تبلیعاتی

هدیه تبلیغاتی ارزان و خاص

امروزه با توجه به رقابتی که بین برندهای تجاری و سازمانهای بزرگ وجود دارد; تبلیغات، ضروری ترین کار لازم برای بهتر دیده شدن است. در دنیای مدرن امروزی از روش ها و متد های بسیاری برای تبلیغات استفاده می شود. یکی از مهمترین روشهای تبلیغات، استفاده از هدیه تبلیغاتی است. در اینجا سوال مهم این است چه هدیه تبلیغاتی ای موثرتر است؟ پیشنهاد ما حوله تبلیغاتی برق لامع با طرح سفارشی برای برندتان است که باعث میشود افراد برند شما را بیشتر ببینند و در روز چندین بار از آن استفاده کنند همچنین ماندگاری بالایی داشته باشد تا با یک بار تولید آن،مدت زمان بیشتری برند تبلیغ شده دیده شود. ما در این جا به شما حوله را به عنوان یک هدیه تبلیغات موثر و مناسب معرفی می کنیم.

 

۴ دلیل مهم برای استفاده از حوله تبلیغاتی به عنوان هدیه تبلیغاتی

 

1-ارزان است همه مواد اولیه آن تولید داخل بوده و همه صنعت تولید حوله در ایران بومی شده است.

تولید حوله تبلیغاتی به صورت ملی و بومی، توسط کارخانه حوله برق لامع و حوله آشنا باعث می شود این حوله ها در مقایسه با حوله های تبلیغاتی خارجی برای سفارش دهندگان حوله ارزان تر تمام شوند. همچنین در مقایسه با کالاهایی که به عنوان هدیه تبلیغاتی استفاده می شود قیمت حوله تبلیغاتی بسیار مناسب تر است و می تواند یک هدیه با کیفیت و مفید برای تبلیغ برند و لوگوی یک شرکت باشد.

2-ماندگار است،حداقل ۵ سال برای مصرف‌کننده کارایی دارد.

حوله تبلیغاتی با طرح و لوگوی برند خاص،یک هدیه تبلیغاتی ماندگار از طرف برند تبلیغ کننده است. حوله تبلیغاتی در مقایسه با هدایای تبلیغاتی دیگر مثل خودکار تبلیغاتی یا سررسید تبلیغاتی ویا موارد مشابه،بعد از یک مدت کوتاه استفاده توسط کاربر، از بین نمی رود و ماندگاری حوله تبلیغاتی بسیار بالاتر است و گاهی بیش از یک سال از یک حوله استفاده می شود و حتی بعد از اتمام زمان مناسب استفاده از حوله،در کاربردهای دیگری استفاده میشود.

3-کاربردی و عمومی است، برای عموم افراد جامعه قابل استفاده می باشد.

حوله یک وسیله شخصی کاربردی برای هر همه در هر سن، جنس و موقعیت اجتماعی می باشد. بنابراین حوله تبلیغاتی می تواند یک جایگزین مناسب نسبت به هدایای تبلیغاتی دیگر باشد. همچنین به هنگام استفاده از حوله تبلیغاتی، چون در معرض دید عموم نمی باشد، همه افراد از آن استفاده کرده و به دیگری نمی دهند.

4-انتقال مکرر پیام تبلیغاتی، در طول روز حداقل سه تا پنج بار پیام شما را می رساند. 

با توجه به نیاز هر فرد به استفاده از حوله در روز ، این هدیه تبلیغاتی به دفعات مورد استفاده قرار می گیرد؛ و پیام شما در زمانی که مخاطب آبی به صورت زده، زنده و سرحال است به بهترین نحو انتقال می یابد. 

 

انواع چاپ و بافت حوله تبلیغاتی و شرکتی:

نشاندن لوگوی شرکت بر روی حوله به هر طریق که باشد،در بین عامه مردم “چاپ” گفته می شود که در اصطلاح فنی هر یک از گزینه های زیر معنی متفاوتی دارد

1-بافت حوله تبلیغاتی یا بافت آرم

در این نوع کار،لوگوی شما بر روی خاب حوله و یا در قسمتی از انتهای حوله به صورت پارچه ای بافته می شود که اصطلاحا آن را بردر (Border) می نامند بنابراین گزینه اول خود سه حالت خواهد داشت:

الف) بافت بر روی حوله

ب) بافت بر روی بردر

ج) هر دو گزینه الف و ب

در روش فوق با سفارش ۱۰۰۰ قطعه حوله، هیچ هزینه ای بابت طراحی و نقشه دریافت نخواهد شد.

2-گلدوزی حوله تبلیغاتی

 در این روش طرح بر روی حوله گلدوزی می‌شود مزیت های روش گلدوزی لوگو این است که محدودیت رنگ نداریم و در تعداد کم و یا زیاد،سفارش بسیار سریع آماده می‌گردد.

در روش گلدوزی لوگو می توان به این گزینه اشاره داشت که هزینه گلدوزی به ازائ واحد کار ثابت می باشد و بین 100 عدد یا 2000 عدد فرقی در قیمت گلدوزی نخواهد داشت.

همچنین اگر طرح لوگو وآرم بزرگ باشد در هنگام خشک کردن صورت نخ‌های قسمت گلدوزی با برخورد به صورت حس نامطلوبی ایجاد می‌نمایند البته اگر طرح کوچک باشد این عیب قابل چشم‌پوشی است.

3-چاپ حوله تبلیغاتی

 در این نوع سفارش، طرح مورد نظر بر روی حوله چاپ سیلک می‌گردد. در این نوع کار قیمت مانند گلدوزی به ازای واحد کار ثابت است.معمولا حوله باید سفید باشد.

یکی از مزیت های چاپ لوگو روی حوله،عدم محدودیت در تنوع رنگ لوگو می باشد.

در مجموع اولویت اول برای حوله های تبلیغاتی در تیراژ بالای ۵۰۰ عدد گزینه یک (بافت لوگو)می باشد; در اولویت دوم گلدوزی پیشنهاد می گردد و گزینه چاپ صرفا در موارد خاص با تنوع رنگ زیاد توصیه میگردد.

تولید حوله تبلیغاتی

شرکتهای بسیاری در زمینه تولید حوله تبلیفاتی فعالیت می کنند. حوله برق لامع با فعالیتی نزدیک به یک قرن، قدیمی‌ترین تولیدکننده حوله در ایران می‌باشد. از ۵۰ سال پیش حوله برق لامع، در کنار تولید انواع حوله، در زمینه تولید حوله تبلیغاتی با آرم و نشان سازمانها و برندهای تجاری فعالیت داشته است و میتوان گفت در این زمینه با تجربه ترین تولیدکننده به حساب می آید. حوله های تبلیغاتی تولید شده توسط حوله برق لامع، کیفیت و تنوع بالاتری را دارند که باعث شده مشتریان وفادار بزرگی چون هواپیمایی ایران، شرکت نفت، شهرداریها، بیمارستانها، هتلهای بزرگ و باشگاههای بزرگ حوله های خود را از برق لامع درخواست کنند. در حال حاضر نیز آماده تولید حوله های تبلیغاتی برای برند و سازمان شما هستیم.

اطلاع از روش سفارش و قیمت حوله تبلیغاتی

برای اطلاع از قیمت تولید حوله سفارشی به صورت حوله های ابعادی، حوله های استخری و حوله های پالتویی با شماره تلفنهای زیر تماس بگیرید:

۰۲۱-۸۸۹۲۲۵۷۰

۰۲۱-۸۸۹۱۳۵۶۴

۰۹۱۲۱۳۹۳۹۷۸
 لینک سفارش و استعلام 


معامله ای مطمئن با اعضای ویژه و دارای نشان! اطلاعات بیشتر

اطلاعات تماس برق لامع - نمایندگی فردوسی (شعبه ریتس)

آدرس : فروشگاه: ایران-تهران-تهران-میدان فردوسی - ضلع شمال غربی - ابتدای سپهبد قرنی - پلاک 19

موبایل : 09121393978

تلفن : 021-88922570, 021-88809425, 021-88913564

وب سایت : www.holeashena.com


جستجو

 

کانال تلگرام

کانال آپارت